Recenze našich klientů

Marie Doležalová
5. června 2026
              ★★★★★

S manželem jsme našemu vnukovi zakoupili kurz v autoškole Vrábel a dnes můžeme říct, že to bylo skvělé rozhodnutí. Díky profesionálnímu vedení a trpělivému přístupu pana Vrábela i celého jeho týmu úspěšně složil zkoušky. Všem můžeme s čistým svědomím autoškolu doporučit. Moc děkujeme 

Číst více

Smil Flaška
5. června 2026
              ★★★★★

Pan Vrábel mě naučil řídit, je to boss + na nikoho nekřičí, nenadává a i člověku, co se bojí řídit, udělá z řízení příjemnou záležitost, nemám co vytknout.

Číst více

Ondřej Staněk
4. června 2026
              ★★★★★

Za mě fakt super autoškola. 👍 Instruktoři jsou v pohodě a člověk se nemusí bát na cokoliv zeptat. Na teorii se toho hodně naučíte a všechno je vysvětlené tak, aby to pochopil každý. Při jízdách mi instruktor pořád něco vysvětloval a radil, takže jsem se docela posouval. Díky za skvělý přístup, určitě doporučuju! 💪 
Číst více

Dominika Pavlovská
4. června 2026
              ★★★★★

Výborná zkušenost od začátku do konce! 🚗😊 Profesionální přístup, pohodová atmosféra a skvělá příprava na zkoušky. Díky trpělivosti a podpoře jsem se při řízení cítila super. Moc doporučuji všem budoucím řidičům! 💛👏 

Číst více

Helena Snášelová
30. května 2026
              ★★★★★

Ráda bych tuto autoškolu opravdu pochválila, přestože recenze běžně nepíšu. Moje dcera zde absolvovala výcvik a řidičský průkaz získala hned na první pokus. Po celou dobu nebyl jediný problém a vždy nám maximálně vyšli vstříc, i když to bylo na konci roku, kdy měla dcera mnoho školních povinností a učení. Velmi oceňuji také kvalitu praktické výuky. Jízdy probíhaly profesionálně, v klidné atmosféře a dcera se díky nim cítila za volantem jistě a připraveně.

Zvláštní poděkování patří panu Vrábelovi. Je to nejen skvělý instruktor, ale především výborný člověk s lidským a vstřícným přístupem. Ještě jednou děkujeme celému týmu autoškoly za profesionalitu, ochotu a skvělý přístup. Mohu jen doporučit.

Číst více

Lenka Nováková
28. května 2026
              ★★★★★

Autoškolu jsem sice absolvovala už během studia medicíny, ale za volantem jsem si nikdy moc nevěřila. Už delší dobu jsem si chtěla dokoupit kondiční jízdy, a tak jsem to zkusila tady — a bylo to nejlepší rozhodnutí. Pan Vrábel je úžasný, klidný a trpělivý instruktor, díky kterému jsem získala větší jistotu a pohodu při řízení. Moc doporučuji. 

Číst více

Lucie Černošková
26. května 2026
              ★★★★★

Jsme spokojení, dobrý přístup k žákům, jízdy taky dobré, pan Vrábel je příjemný a trpělivý i když udělám chyby. 

Číst více

Iveta Zábranská
25. května 2026
              ★★★★★

Autoškolu mohu jedině doporučit. Celý kurz probíhal v příjemné atmosféře a bez zbytečného stresu. Instruktor byl vždy trpělivý, klidný a vše dokázal srozumitelně vysvětlit. Oceňuji hlavně individuální přístup, ochotu a podporu během jízd. Díky tomu jsem získala jistotu za volantem a na každou jízdu jsem se těšila. 

Číst více

Sabina Domanská
24. května 2026 
              ★★★★★

Naprostá spokojenost! Nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Celý kurz byl v naprosté pohodě a bez stresu. Pan instruktor Vrábel je nesmírně trpělivý, klidný a dokáže vše vysvětlit tak, že to pochopí i začátečník. Díky jeho přístupu jsem se na každou jízdu vyloženě těšila. 5 hvězdiček na hodnocení je ještě málo. 

Číst více

Лера Равнист
22. května 2026
              ★★★★★ 
   
Ideální autoškola! Skvělý přístup instruktorů, trpělivost a profesionální výuka. Všechno bylo srozumitelně vysvětleno a díky příjemné atmosféře jsem se za volantem cítila jistě. Doporučuji všem, kdo chtějí získat řidičák bez stresu! 

Číst více

Klára Zbořilová
9. května 2026 
              ★★★★★
 
Bezkonkurenčně nejlepší autoškola v Přerově☺️😍 Chtěla bych ještě jednou poděkovat všem z této autoškoly hlavně za lidský přístup a profesionálnost☺️ Výuka byla vždy pohodová, rádi se vším poradili a všechno v klidu vysvětlili☺️ Navíc cena byla také obrovské plus☺️ Kdybych měla "řidičák" dělat ještě jednou, tak bych určitě nezvolila jinak😍

Číst více